Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 08:21
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

7 февраля 2019, 11:26

Учні старших класів гуманітарної гімназії №23 навчатимуться в ЖДУ

У зв’язку з тим, що частково зруйновано один із корпусів гуманітарної гімназії №23, учні старших класів тимчасово навчатимуться в приміщенні ЖДУ.

«Основне наше завдання — організувати все так, аби це не вплинуло на заняття дітей в закладах позашкільної освіти. Ми уникаємо навчання у другу зміну, про що просили батьки, - зауважив міський голова Сергій Сухомлин. - Усього з приміщення маємо відселити 755 старшокласників. Нашу пропозицію, щодо тимчасового навчання учнів в аудиторіях університету імені Івана Франка підтримала більшість батьків гімназії».

Нагадаємо, що в кабінеті 1-Б класу старого корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23 частково обвалилась стеля. Дві сотні першачків вже переведено з аварійного приміщення до інших корпусів школи. А вже 6 лютого після обговорень з батьками та педагогами було домовлено, що на час реконструкції будівлі 755 учнів 8-11 класів школи будуть навчатися в приміщенні Житомирського державного університету імені Івана Франка.

«Я вдячна ректору Галині Киричук та колективу франківців за те, що вони віддали близько 18 аудиторій для навчання учнів 8-11 класів школи №23. Аби впевнитись, що дітям буде зручно, ми вже оглянули приміщення: аудиторії теплі, з новим освітленням, у наявності також буфети ті інші зручності», - каже заступник міського голови Вікторія Краснопір. Посадовець також додала, що навчання у студентському середовищі стане цікавим досвідом для школярів: «Адже це студентське повітря, спільні з університетом заходи для старшокласників, молодіжний простір, можливість на перервах перекинутись англійською з серйозним студентством або провести дослід по хімії в справжнісінькій вишівській лабораторії».
Погода, Новости, загрузка...