Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 23 лютого 11:39
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

7 февраля 2019, 11:26

Учні старших класів гуманітарної гімназії №23 навчатимуться в ЖДУ

У зв’язку з тим, що частково зруйновано один із корпусів гуманітарної гімназії №23, учні старших класів тимчасово навчатимуться в приміщенні ЖДУ.

«Основне наше завдання — організувати все так, аби це не вплинуло на заняття дітей в закладах позашкільної освіти. Ми уникаємо навчання у другу зміну, про що просили батьки, - зауважив міський голова Сергій Сухомлин. - Усього з приміщення маємо відселити 755 старшокласників. Нашу пропозицію, щодо тимчасового навчання учнів в аудиторіях університету імені Івана Франка підтримала більшість батьків гімназії».

Нагадаємо, що в кабінеті 1-Б класу старого корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23 частково обвалилась стеля. Дві сотні першачків вже переведено з аварійного приміщення до інших корпусів школи. А вже 6 лютого після обговорень з батьками та педагогами було домовлено, що на час реконструкції будівлі 755 учнів 8-11 класів школи будуть навчатися в приміщенні Житомирського державного університету імені Івана Франка.

«Я вдячна ректору Галині Киричук та колективу франківців за те, що вони віддали близько 18 аудиторій для навчання учнів 8-11 класів школи №23. Аби впевнитись, що дітям буде зручно, ми вже оглянули приміщення: аудиторії теплі, з новим освітленням, у наявності також буфети ті інші зручності», - каже заступник міського голови Вікторія Краснопір. Посадовець також додала, що навчання у студентському середовищі стане цікавим досвідом для школярів: «Адже це студентське повітря, спільні з університетом заходи для старшокласників, молодіжний простір, можливість на перервах перекинутись англійською з серйозним студентством або провести дослід по хімії в справжнісінькій вишівській лабораторії».
Погода, Новости, загрузка...