Вівторок, 23 квітня 18:54
Анонси
В епіцентрі
Студенти відділу «Хорове диригування» музичного училища ім. В.С. Косенка провели звітний концерт
Студенти відділу «Хорове диригування» музичного училища ім. В.С. Косенка провели звітний концертУ Житомирі представили результати оцінки потенціалу місцевих організацій громадянського суспільстваЯк будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному саміті
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.

11 февраля 2019, 10:29

Житомирський ФК "Полісся" здобув другу перемогу на Кубку Пожечевського

У суботу, 9-го лютого, житомирський ФК "Полісся" провів третій матч у кубку Пожечевського на Полтавщині проти футбольного клубу «Олімпія» (Савинці). Традиційно, матч відбувся на головному полі НТБ ФК «Полтава».

Про це повідомляє офіційний сайт клубу

Ще з початку зустрічі житомиряни взяли ініціативу на себе і почали активно штурмувати ворота «Олімпії», тому перший гол не змусив себе довго чекати. Вже на 30-й хвилині зустрічі Ярослав Захаревич відкриває рахунок і виводить команду вперед. Подвоїти кількість забитих м’ячів у матчі вдалося ще у першому таймі. На 44-й хвилині матчу Шаврін забиває другий гол у ворота суперника і на перерву «Полісся» відправляється у якості лідера.

По перерві суперники значно додали в атаці і вже на 58-й хвилині матчу «Олімпія» таки зуміла відіграти один м’яч у "жовто-зелених" – 1:2. Проте, житомиряни не збиралися так закінчувати поєдинок і на 65-й хвилині зустрічі Скепський повертає нам перевагу у два м’ячі – 1:3. Крапку у матчі поставив Суханов, який на 70-й хвилині реалізовує пенальті і приносить команді розгромну перемогу над «Олімпією» - 1:4.

Екватор змагань для нашої команди видався досить вдалим, адже ми з розгромним рахунком перемагаємо «Олімпію» (1:4) і набираємо вже 7-м балів у кубку Пожечевського.

Наступний матч зіграємо проти друголігового «Миру» (Горностаївка). Матч відбудеться у понеділок, 11 лютого об 11:00.