Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 23 лютого 12:59
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 февраля 2019, 13:58

КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради одержало грант у рамках проекту «Підтримка реформи охорони здоров’я»

Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради одержало грант у рамках проекту «Підтримка реформи охорони здоров’я», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

8 лютого у м. Києві відбулася знакова подія – перша зустріч представників 15 закладів первинної медичної допомоги, переможців грантового конкурсу проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Серед присутніх та спікерів заходу були представники Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров’я України, Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові, Посольства Великобританії, Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», представники місцевих органів самоврядування та команди закладів-учасників проекту.

Місто Житомир представляли начальник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Марія Місюрова та команда Центру первинної медико-санітарної допомоги: головний лікар Іван Дідик, керівник юридичного підрозділу Олег Головня, заступник головного лікаря з економічних питань Оксана Кравченко.

Надання гранту стало своєрідним визнанням спроможності Житомирського центру первинної медико-санітарної допомоги стати одним з найкращих закладів охорони здоров’я в державі. Грант фінансуватиметься у рамках п’ятирічного проектуUSAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» за сприяння Національної служби здоров’я України та Міністерства охорони здоров’я України. Очікується, що на базі відібраних на конкурсних засадах комунальних закладів охорони здоров’я будуть створені центри передового досвіду, які стануть справжніми осередками запровадження нових підходів до управління в умовах проведення реформи у сфері охорони здоров’я, майданчиками для обміну досвідом і поширення кращих практик серед усіх закладів первинної ланки системи охорони здоров’я України.

Грантова підтримка надаватиметься упродовж лютого-грудня 2019 року та передбачатиме низку важливих завдань для впровадження пацієнт-орієнтованої моделі надання медичної допомоги, забезпечення фінансової стійкості закладу, вдосконалення управлінської складової, забезпечення ефективної комунікації на різних рівнях (у колективі, серед пацієнтів) тощо.

Одним з важливих завдань, які мають безпосереднє спрямування на пацієнтів, є розвиток сервісу в Центрі ПМСД: вже незабаром очікується запровадження єдиного контакт-центру, перехід від паперового до електронного документообігу, облаштування внутрішнього простору Центру (відкрита рецепція, зручна зона очікування, спеціальні місця для дитячих візків і т. д.), впровадження міжнародних клінічних протоколів.

Окрім Центру ПМСД Житомирської міської ради, гранти отримали ще 14 закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу. Грантодавець очікує, що Житомирський Центр ПМСД, як і інші учасники проекту, стане взірцем сучасного медичного закладу, для якого пацієнт та його здоров’я – понад усе.
Погода, Новости, загрузка...