Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 23 лютого 13:08
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 февраля 2019, 15:55

Після затвердження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року робота лише розпочинається

13 лютого відбулось засідання міждисциплінарної робочої групи з впровадження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 р. в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» за участі мера міста Сергія Сухомлина. Це перше засідання новоствореної Робочої групи після затвердження Концепції 7 лютого на 45-ій сесії Житомирської міської ради.

Засідання відкрив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, який звернувся до учасників з вітальним словом та наголосив, що Житомир є одним з перших пілотних українських міст, якому вдалося розробити такий стратегічний документ за широкої участі громадян. Тому справжня робота розпочинається саме зараз на етапі реалізації Концепції, і потрібно консолідувати зусилля всій ключових гравців, щоб забезпечити виконання взятих містом зобов’язань.

У засіданні також взяли участь заступники міського голови Світлана Ольшанська та Дмитро Ткачук, представники депутатського корпусу та ключових департаментів Житомирської міської ради, а також GIZ. Учасники визначили можливості та загрози впровадження Концепції, створили дорожню карту впровадження Концепції. Таким чином, було домовлено створити Координаційну раду з впровадження Концепції, до складу якої увійдуть відповідальні заступники міського голови, представники ключових департаментів, депутати, громадські організації. Наступне засідання відбудеться 1 березня 2019 року.
Погода, Новости, загрузка...