Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 09:15
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 февраля 2019, 15:55

Після затвердження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року робота лише розпочинається

13 лютого відбулось засідання міждисциплінарної робочої групи з впровадження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 р. в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» за участі мера міста Сергія Сухомлина. Це перше засідання новоствореної Робочої групи після затвердження Концепції 7 лютого на 45-ій сесії Житомирської міської ради.

Засідання відкрив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, який звернувся до учасників з вітальним словом та наголосив, що Житомир є одним з перших пілотних українських міст, якому вдалося розробити такий стратегічний документ за широкої участі громадян. Тому справжня робота розпочинається саме зараз на етапі реалізації Концепції, і потрібно консолідувати зусилля всій ключових гравців, щоб забезпечити виконання взятих містом зобов’язань.

У засіданні також взяли участь заступники міського голови Світлана Ольшанська та Дмитро Ткачук, представники депутатського корпусу та ключових департаментів Житомирської міської ради, а також GIZ. Учасники визначили можливості та загрози впровадження Концепції, створили дорожню карту впровадження Концепції. Таким чином, було домовлено створити Координаційну раду з впровадження Концепції, до складу якої увійдуть відповідальні заступники міського голови, представники ключових департаментів, депутати, громадські організації. Наступне засідання відбудеться 1 березня 2019 року.
Погода, Новости, загрузка...