Понеділок, 27 травня 05:56
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.

13 марта 2019, 17:23

Житомирський ФК "Полісся" обіграв "Кремінь" у товариському матчі

У середу, 13 березня, житомиряни провели другий товариський матч проти лідера групи «Б» МФК «Кремінь» (Кременчуг). Традиційно, зустрілися команди на головному полі НТБ ФК «Полтава» у Копилах.

Про це повідомляє офіційний сайт "жовто-зелених".

Розпочинали команди на рівних, переважно, боролися за кожен клаптик поля та демонстрували силовий футбол. Перший небезпечний момент біля воріт суперника «жовто-зелені» створили на 23-й хвилині зустрічі. Сергій Суханов з кута штрафної пробивав по воротах але м’яч пролетів поруч зі стійкою.

«Кремінь» же не міг створити потенційно небезпечних моментів біля наших воріт увесь тайм. Проте, на 45-й хвилині зустрічі вони таки зуміли першими відкрити рахунок у матчі реалізувавши призначений пенальті – 0:1.

По перерві житомиряни посилили натиск на суперника і змогли зрівняти рахунок у матчі вже на 60-й хвилині. На подачу Дениса Галенкова відгукнувся Артем Недоля, який головою відправив м’яч прямо у сітку воріт голкіпера гостей.

На 80-й хвилині матчу «Полісся» провело ще одну успішну атаку, яка дозволила команді вийти вперед. Новачок «жовто-зелених» Максим Боровець забиває свій перший м’яч за житомирян і тим самим приносить нам перемогу – 2:1.

«Полісся» (Житомир) – «Кремінь» (Кременчуг) – 2:1.