Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 березня 13:53
Анонси
В епіцентрі
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на Житомирщині
Як будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному самітіЖитомирські рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації взаємодії між силовими структурами області Ігор Гундич: Захищатиму кожну релігійну громаду, яка прийняла рішення про перехід до ПЦУ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 марта 2019, 18:13

На основі Концепції «Житомир – місто рівних можливостей» буде розроблено проект програми

Сьогодні, 14 березня, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук провела засідання міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності.

Доповідаючи про Концепцію міської цільової соціальної програми «Житомир – місто рівних можливостей» на 2020 – 2025 роки, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради наголосила на значенні приєднання Житомира до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад:

«Адже саме принципи цієї Хартії закладені в основу Концепції міської цільової соціальної програми «Житомир – місто рівних можливостей» на 2020-2025 роки». Європейська Хартія рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад – це не лише декларативний документ, а документ, що спонукає до відповідних дій. Житомир, як відомо, є другим містом в Україні, яке після Вінниці, приєдналося Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. На даний час таких міст в Україні вже близько 50. Концепцію міської цільової соціальної програми «Житомир – місто рівних можливостей» на 2020 – 2025 роки було затверджено під час засідання Житомирської міської ради 7 лютого цього року».

«Ініціатором розробки міської цільової соціальної програми «Житомир – місто рівних можливостей» на 2020 – 2025 роки є депутатська група «Рівні можливості» Житомирської міської ради. Концепція майбутньої Програми має передбачати 5 основних етапів: І етап – навчальний та моніторинговий - проведення комплексних гендерних досліджень щодо реального становища жінок і чоловіків у м. Житомирі, підвищення спроможності посадових осіб місцевого самоврядування щодо інтегрування гендерної складової в роботу. Фактично цей етап вже розпочато. Спільно з партнерами - ЖОМГО «Паритет» - підготовлено аналітичне дослідження «Ґендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра». У лютому цього року відбувся перший семінар-тренінг «Ґендерна майстерня для посадових осіб місцевого самоврядування». Другим етапом проекту програми має стати включення ґендерної складової до програм та інших документів; ІІІ етапом – реалізація гендерних ініціатив та заходів; ІV етап – моніторинг перебігу та перегляд заходів Програми з урахуванням моніторингу (за потреби); V етап – оцінка результатів реалізації Програми», - розповіла Ірина Ковальчук.

Члени міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності одноголосно прийняли рішення доручити управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з громадськими організаціями розробити протягом ІІ-ІІІ кварталів 2019 року на основі затвердженої Концепції міської цільової соціальної програми «Житомир – місто рівних можливостей» на 2020 – 2025 роки проект відповідної міської цільової програми.

Під час засідання також було погоджено:

План дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок у Житомирській міській ОТГ на 2019 рік;
План заходів з виконання резолюції Ради Безпеки ООН №1325 «Жінки. Мир. Безпека» Житомирської міської ОТГ на 2019 рік.
Погода, Новости, загрузка...