Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 27 травня 06:06
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 марта 2019, 18:13

На основі Концепції «Житомир – місто рівних можливостей» буде розроблено проект програми

Сьогодні, 14 березня, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук провела засідання міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності.

Доповідаючи про Концепцію міської цільової соціальної програми «Житомир – місто рівних можливостей» на 2020 – 2025 роки, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради наголосила на значенні приєднання Житомира до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад:

«Адже саме принципи цієї Хартії закладені в основу Концепції міської цільової соціальної програми «Житомир – місто рівних можливостей» на 2020-2025 роки». Європейська Хартія рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад – це не лише декларативний документ, а документ, що спонукає до відповідних дій. Житомир, як відомо, є другим містом в Україні, яке після Вінниці, приєдналося Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. На даний час таких міст в Україні вже близько 50. Концепцію міської цільової соціальної програми «Житомир – місто рівних можливостей» на 2020 – 2025 роки було затверджено під час засідання Житомирської міської ради 7 лютого цього року».

«Ініціатором розробки міської цільової соціальної програми «Житомир – місто рівних можливостей» на 2020 – 2025 роки є депутатська група «Рівні можливості» Житомирської міської ради. Концепція майбутньої Програми має передбачати 5 основних етапів: І етап – навчальний та моніторинговий - проведення комплексних гендерних досліджень щодо реального становища жінок і чоловіків у м. Житомирі, підвищення спроможності посадових осіб місцевого самоврядування щодо інтегрування гендерної складової в роботу. Фактично цей етап вже розпочато. Спільно з партнерами - ЖОМГО «Паритет» - підготовлено аналітичне дослідження «Ґендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра». У лютому цього року відбувся перший семінар-тренінг «Ґендерна майстерня для посадових осіб місцевого самоврядування». Другим етапом проекту програми має стати включення ґендерної складової до програм та інших документів; ІІІ етапом – реалізація гендерних ініціатив та заходів; ІV етап – моніторинг перебігу та перегляд заходів Програми з урахуванням моніторингу (за потреби); V етап – оцінка результатів реалізації Програми», - розповіла Ірина Ковальчук.

Члени міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності одноголосно прийняли рішення доручити управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з громадськими організаціями розробити протягом ІІ-ІІІ кварталів 2019 року на основі затвердженої Концепції міської цільової соціальної програми «Житомир – місто рівних можливостей» на 2020 – 2025 роки проект відповідної міської цільової програми.

Під час засідання також було погоджено:

План дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок у Житомирській міській ОТГ на 2019 рік;
План заходів з виконання резолюції Ради Безпеки ООН №1325 «Жінки. Мир. Безпека» Житомирської міської ОТГ на 2019 рік.
Погода, Новости, загрузка...