Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 27 травня 07:30
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 марта 2019, 09:03

На Житомирщині прикордонники продовжують готувати молодь до участі в патріотичній грі «Джура – 2019»

Вже стало доброю традицією для прикордонників Житомирського загону проводити підготовку молоді до участі в військово-патріотичній грі під символічною назвою «Джура». Здається, що до проведення змагань всеукраїнської дитячо-юнацької гри, яка пройде в літку, залишається багато часу проте прикордонники відділу «Овруч» вже розпочали підготовчий процес.

Днями до охоронців кордону завітали учні 9-10 класів Народицької гімназії для отримання практичної допомоги в опануванні військово-прикладними навиками та ознайомленням з життям та побутом військовослужбовців.

«Зелені берети» з радістю розповіли хлопцям та дівчатам про щоденну ратну справу, провели ознайомчу екскурсію по підрозділу та продемонстрували зразки озброєння і техніку. Провели заняття з кінології, тактичної медицини, бойової підготовки, слідознавства, перевірили учнів на витривалість та міць під час ранкової фізичної зарядки. Молодь, під пильним наглядом досвідчених прикордонників, мала змогу «попрацювати» із зразками зброї, службовими собаками та технікою.

По завершенню заходів курсанти Національної академії Держприкордонслужби України, які наразі проходять стажування на відділі, розповіли школярам про умови вступу та навчання у виші, що викликало безліч запитань та цікаву ознайомчу бесіду.
Погода, Новости, загрузка...