Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 23 квітня 19:20
Анонси
В епіцентрі
Студенти відділу «Хорове диригування» музичного училища ім. В.С. Косенка провели звітний концерт
Студенти відділу «Хорове диригування» музичного училища ім. В.С. Косенка провели звітний концерт
Студенти відділу «Хорове диригування» музичного училища ім. В.С. Косенка провели звітний концертУ Житомирі представили результати оцінки потенціалу місцевих організацій громадянського суспільстваЯк будують амбулаторії нового типу на ЖитомирщиніСергій Сухомлин взяв участь у Першому ізраїльсько-українському муніципальному саміті
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 апреля 2019, 22:20

У Житомирі відкрили виставку заслуженого художника України Олексія Горбенка

11 квітня, з нагоди Всесвітнього Дня авіації та космонавтики та 100-річчя з дня народження заслуженого художника України Олексія Горбенка в музеї космонавтики ім. С.П. Корольова відбулося відкриття експозиції ювілейної виставки художника. На виставку завітали представники міської та обласної влади, громадськість.

Картини та історичні відомості для організації виставки передав онук митця Святослав Горбенко.

З 1961 по 1990 роки українським живописцем Олексієм Горбенком було створено портретну галерею п’ятнадцяти героїв – космонавтів і байконурівців. Олексій Горбенко присвятив цій історичній місії тридцять років свого творчого життя. Портрети перших космонавтів художника знаходяться в Державних історичних музеях України, Білорусії, Німеччини та приватних колекціях усього світу. В аудиторії – музеї імені С.П. Корольова, в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», знаходиться портрет Сергія Корольова роботи 1983 року.

Захід відбувається за підтримки управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації та ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.».
Погода, Новости, загрузка...