Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 21 липня 16:15
Анонси
В епіцентрі
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Володимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в УкраїніСвято вареників, квести, катання на човнах – фестиваль «Червоне ЕкоФест» зібрав близько 1,5 тисячі людейУ Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 апреля 2019, 22:20

У Житомирі відкрили виставку заслуженого художника України Олексія Горбенка

11 квітня, з нагоди Всесвітнього Дня авіації та космонавтики та 100-річчя з дня народження заслуженого художника України Олексія Горбенка в музеї космонавтики ім. С.П. Корольова відбулося відкриття експозиції ювілейної виставки художника. На виставку завітали представники міської та обласної влади, громадськість.

Картини та історичні відомості для організації виставки передав онук митця Святослав Горбенко.

З 1961 по 1990 роки українським живописцем Олексієм Горбенком було створено портретну галерею п’ятнадцяти героїв – космонавтів і байконурівців. Олексій Горбенко присвятив цій історичній місії тридцять років свого творчого життя. Портрети перших космонавтів художника знаходяться в Державних історичних музеях України, Білорусії, Німеччини та приватних колекціях усього світу. В аудиторії – музеї імені С.П. Корольова, в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», знаходиться портрет Сергія Корольова роботи 1983 року.

Захід відбувається за підтримки управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації та ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.».
Погода, Новости, загрузка...