Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 18:30
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 апреля 2019, 17:03

У Домі української культури відзначили переможців конкурсу «Благодійна Житомирщина»

19 квітня у залі Дому української культури відбулася церемонія нагородження доброчинців, меценатів, волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, які стали переможцями регіонального конкурсу «Благодійна Житомирщина». Захід відбувся у рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна». Координатором національного конкурсу на теренах Житомирщини є БО «Український фонд благодійництва».

Національний конкурс «Благодійна Україна» - щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Національна експертна рада визначила переможців та лауреатів регіонального конкурсу. Переможці отримали народну відзнаку «Ангел добра», а власники других і третіх місць — офіційні дипломи.
Погода, Новости, загрузка...