Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 13 липня 11:02
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станціяВіталій Бунечко взяв участь у представленні нового керівника ГУНП у Житомирській областіВиїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 мая 2019, 15:51

У Житомирі відбувся семінар для ініціативних груп зі створення ОСББ

Сьогодні, 14 травня, у Житомирі в рамках проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), управління муніципального розвитку міської ради спільно з кординатором проекту ЄС/ПРООН провели навчання для ініціативних груп зі створення ОСББ та всіх небайдужих мешканців багатоквартирних будинків, які бажають покращення своїх будинків.

У рамках семінару учасників ознайомили з основними нормативно-правовими актами, що регулюють питання створення та діяльності ОСББ, розуміння своїх прав та обов’язків, відносин між власниками як житлових так і нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, функції органів управління ОСББ, складові та розрахунок витрат на утримання спільного майна, заходи з підвищення енергоефективності, інші важливі аспекти діяльності ОСББ.

Під час семінару фахівці розповідали житомирянам про форми управління будинками, а також про організацію проведення зборів. Кожен, хто має намір створити ОСББ чи вже розпочав цей процес, отримав відповіді на найпоширеніші питання та отримав алгоритм необхідних дій.

Під час заходу також презентували проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження енергоефективних рішень». Його мета – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків.

Проект буде впроваджений по всій Україні на місцевому рівні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Станом на 14 травня 2019 року, у м. Житомирі зареєстровано 284 ОСББ в 344 житлових багатоквартирних будинках. З питань створення та діяльності ОСББ звертайтесь до управління муніципального розвитку міської ради, каб.264 або по телефону (0412) 48-12-00.
Погода, Новости, загрузка...