Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 13 липня 10:22
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станціяВіталій Бунечко взяв участь у представленні нового керівника ГУНП у Житомирській областіВиїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 мая 2019, 17:03

У Житомирі стартував міський конкурс серед закладів дошкільної освіти

13 травня 2019 року серед закладів дошкільної освіти стартував міський конкурс музично-хореографічних композицій «Мати. Родина. Україна» присвячений відзначенню Дня матері, Міжнародного дня сім’ї, Дня захисту дітей, а також поширення, утвердження цінності сім’ї, родинних стосунків та національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Конкурс спрямований на формування різносторонньої дитячої особистості через художньо – естетичний розвиток, максимальне забезпечення виховання у малят любові й поваги до батьків, родини, закладання основ моральної та етичної орієнтації в національних і загальнолюдських цінностях, формування творчої особистості в контексті рідної культури, мови та обрядовості.

Конкурс триватиме до 17 травня, а вже 1 червня в День захисту дітей на фестивалі «Мати. Родина. Україна», який відбудеться вже сьомий рік підряд, й оберуть переможців конкурсу.
Погода, Новости, загрузка...