Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 вересня 11:52
Анонси
В епіцентрі
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колегУ Житомирі привітали кращих пасічників областіВолодимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 июня 2019, 17:37

У Житомирі розпочалася реалізація проекту «Тренінговий курс «Побудова кар’єри: управління та планування»

У червні 2019 року розпочалася реалізація проекту «Тренінговий курс «Побудова кар’єри: управління та планування», який виконується ЖОМГО «Паритет» спільно з інклюзивним читальним залом обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Цільової аудиторією проекту є молодь з інвалідністю.

Кожен тренінг триває 4 години, складається з теоретичних та практичних блоків. Одним з найцікавіших завдань для учасниць та учасників було складання планів на наступні 3 місяці. Здавалося б, на перший погляд, нічого складного, але не все так просто! Як виявилось, потреби у всієї групи різні, але актуальні. До прикладу, Ігор, який має складну форму ДЦП, планує поїхати в Карпати та пожити оремо; Андрій (теж має вади опорно-рухового апарату) має на меті знайти роботу, поїхати на море, придбати подарунок для сестри та знайти можливість проживати самостійно; Світлана планує зайнятись збиральництвом та продажем ягід, прилаштувати в родини кошенят, переїхати та написати творчий проект.

Під час виконання завдання "Стратегія їжака" лише третина аудиторії змогла визначитися з тією справою, яка надихає, тим, в чому майстрині та майстри, та тим, за що платять гроші. Однак, як виявилося, більшість з них ще не можуть знайти "золотої середини" між натхненням, майстерністю та доходом.

"Насправді, побудова кар'єри в сучасному світі дуже важлива! Адже важко пропрацювати на одній посаді все життя. Так себе втрачаєш, перестаєш отримувати задоволення від того, що робиш...", - поділився з нами враженнями Андрій.

"Другий рік поспіль відвідую тренінги з тематики працевлаштування. Дякую за цікаву інформацію!" - висловив свої враження Ігор.

"Питання працевлаштування молоді з інвалідністю сьогодні надзвичайно актуальне! Тому над ним потрібно щоденно працювати: вчити дівчат та хлопців відстоювати власні права, професійно зростати, будувати власну кар'єру. Щиро дякуємо управлінню у справах сім’ї, молоді і спорту ЖМР за систематичну підтримку проектних ідей та сприяння вирішенню актуальних проблем громади міста», – зазначила тренерка Юлія Мельник.
Погода, Новости, загрузка...