Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 02:30
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 июня 2019, 17:45

Розпочалася реалізація проекту-переможця гранту від ОДА – «Стартап програма для атошників»

В рамках гранту від Житомирської ОДА 2019 стартувала реалізація проекту від громадської організації «Атошник» – «Стартап програма для атошників».Протягом 2,5 місяців учасники бойових дій будуть навчатися за програмою Школи професійного лідерства від Центру розвитку лідерства. В результаті будуть вироблені бізнес проекти та надана допомога у їх реалізації.Перший модуль розпочався у суботу, 8 червня. Учасникам провели мотивуючу лекцію та актив зі створення ідеї.

«Наша головна мета – дати можливість учасникам бойових дій Житомирщини долучитися до соціально-економічного життя, активувати їх. Сподіваємося, що кінцевим результатом стане перетворення ідей, напрацьованих в ході навчання, на бізнес проекти», – зауважив голова ГО «Атошник» Віктор Камлук.Загальна сума фінансової підтримки від Житомирської облдержадміністрації проекту – 50 000,00 грн.Довідково. Школа лідерства – освітньо-комунікаційна платформа для учасників бойових дій, що складається з серії навчальних програм (очного та дистанційного формату). Започатковано Школу лідерства для у жовтні 2016 року у м. Київ, Кривий Ріг та Львів.
Погода, Новости, загрузка...