Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 вересня 12:01
Анонси
В епіцентрі
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колегУ Житомирі привітали кращих пасічників областіВолодимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 июня 2019, 17:45

Розпочалася реалізація проекту-переможця гранту від ОДА – «Стартап програма для атошників»

В рамках гранту від Житомирської ОДА 2019 стартувала реалізація проекту від громадської організації «Атошник» – «Стартап програма для атошників».Протягом 2,5 місяців учасники бойових дій будуть навчатися за програмою Школи професійного лідерства від Центру розвитку лідерства. В результаті будуть вироблені бізнес проекти та надана допомога у їх реалізації.Перший модуль розпочався у суботу, 8 червня. Учасникам провели мотивуючу лекцію та актив зі створення ідеї.

«Наша головна мета – дати можливість учасникам бойових дій Житомирщини долучитися до соціально-економічного життя, активувати їх. Сподіваємося, що кінцевим результатом стане перетворення ідей, напрацьованих в ході навчання, на бізнес проекти», – зауважив голова ГО «Атошник» Віктор Камлук.Загальна сума фінансової підтримки від Житомирської облдержадміністрації проекту – 50 000,00 грн.Довідково. Школа лідерства – освітньо-комунікаційна платформа для учасників бойових дій, що складається з серії навчальних програм (очного та дистанційного формату). Започатковано Школу лідерства для у жовтні 2016 року у м. Київ, Кривий Ріг та Львів.
Погода, Новости, загрузка...