Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 вересня 12:03
Анонси
В епіцентрі
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колегУ Житомирі привітали кращих пасічників областіВолодимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 июня 2019, 09:55

На Житомирщині прокуратура попередила протиправне використання земель сільськогосподарського призначення ринковою вартістю 3 млн грн

За позовом Новоград-Волинської місцевої прокуратури господарський суд Житомирської області визнав незаконним і скасував розпорядження Романівської райдержадміністрації про внесення змін до договору оренди земельної ділянки з фермерським господарством та сам договір, а також зобов'язав орендаря повернути наділ до земель запасу Гордіївської сільської ради Романівського району.

Йдеться про те, що за розпорядженням Романівської райдержадміністрації, внесено зміни до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 15 га, ринковою вартістю 3 млн грн та передано її в користування фермерському господарству для ведення сільськогосподарського виробництва.
Однак, орган місцевої влади діяв неправомірно, з перевищенням своїх повноважень, оскільки розпоряджатися землею сільськогосподарського призначення державної власності має право лише Головне управління Держгеокадастру в області.

Крім цього, право користування цією земельною ділянкою за попереднім орендарем – фізичною особою, у визначеному законом порядку не припинено.

Обов'язок проведення земельних торгів, при передачі земельної ділянки в оренду новому орендарю, райдержадміністрацією також не було виконано.

З цих підстав Новоград-Волинською місцевою прокуратурою вжито заходів представницького характеру на захист інтересів держави та припинено протиправне використання земель сільськогосподарського призначення.
Погода, Новости, загрузка...