Червер, 28 березня 11:02
Анонси
В епіцентрі
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громадіУ Житомирі своїми імеджевими та бізнес секретами ділилася Тетяна ВовкЖитомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбоНові горизонти для захисників, які звільнилися зі служби за станом здоров’я

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.

11 июня 2019, 13:00

Житомирянка виграла чемпіонат України з гірського бігу

Житомирянка Олена Китиця виграла золото на чемпіонаті України з гірського бігу (вгору-вниз), який 8-9 червня відбувся в Мукачево.

Наша легкоатлетка була першою на дистанції 8км (перепад 400м), причому виграла її за явної переваги.

Тепер Олена має всі шанси потрапити до збірної України, адже змагання були відбірковими на чемпіонат Європи з гірського бігу, який відбудеться у м. Цермет (Швейцарія) та чемпіонат світу м. Неукен (Аргентина).