Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 вересня 11:50
Анонси
В епіцентрі
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колегУ Житомирі привітали кращих пасічників областіВолодимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 июня 2019, 13:35

На Житомирщині відкрили другий ангіограф, завдяки якому рятуватимуть близько 2 тисяч пацієнтів у рік

Відтепер на Житомирщині працюватиме 2 ангіографи, за допомогою яких лікарі щорічно рятуватимуть життя тисячі пацієнтів та оперативно проводитимуть необхідну діагностику.

Відкрили нову операційну із другим ангіографом сьогодні, 14 червня, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич та голова облради Володимир Ширма в обласній клінічній лікарні ім. О.Гербачевського.

«Ми виконуємо свої обіцянки, показуючи реальні справи. І новий сучасний ангіограф – тому підтвердження. Це результат командної роботи команди, адже закуповували обладнання за рахунок державного, обласного та місцевих бюджетів – за 25,3 млн грн. Проте його вартість не порівнювана із людським здоров’ям і життям, які ми зможемо зберегти завдяки цьому апарату. Лише за рік на новому ангіографі проводитимуть близько 2 тисяч діагностичних та оперативних втручань. Як і обіцяли, медичні проекти у нас в пріоритеті. І сьогодні другий ангіограф для області – цьому свідчення», – зазначив Ігор Гундич.

Новий ангіограф працюватиме у режимі 24/7 та 365 днів на рік для надання високоспеціалізованої допомоги пацієнтам. Завдяки сучасному обладнання лікарі проводитимуть невідкладні первинні коронарні втручання, які рятуватимуть життя пацієнтів при гострому інфаркті міокарду.

Це операції на коронарних артеріях, судинах мозку, периферійних судинах. Тобто весь діапазон ендоваскулярної допомоги, яка надається у світі, отримуватимуть пацієнти Житомирської області. Крім цього, на новому апараті є система візуалізації, яка дозволяє розширити діапазон діагностики та втручань.

Другий ангіограф дасть можливість лікарям додатково виконувати щорічно:
біля 500 стентувань судин серця при інфаркті міокарду;
біля 200 додаткових імплантацій штучних водіїв ритму серця (встановлення кардіостимуляторів);
близько 100 операцій на судинах головного мозку;
біля 1000 інших діагностичних обстежень.

Загалом щорічно проводитимуть близько 2 тисяч вкрай необхідних діагностичних та оперативних втручань.

Ангіографічну систему Infinix-ISkyINFX-8000C виробництва Японії придбали наприкінці 2018 року за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів. Вартість обладнання – 25 млн 360 тис. грн.

Довідково: У Житомирській області щороку реєструється близько 1000 випадків гострого коронарного синдрому (ГКС) з розвитком інфаркту міокарда. У 70% випадках це є інфаркт міокарду із важким пошкодженням та омертвінням серцевого м´язу (інфаркт з елевацією сегменту ST на кардіограмі).
Погода, Новости, загрузка...