П'ятниця, 29 березня 01:09
Анонси
В епіцентрі
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громадіУ Житомирі своїми імеджевими та бізнес секретами ділилася Тетяна ВовкЖитомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбоНові горизонти для захисників, які звільнилися зі служби за станом здоров’я

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.

25 июня 2019, 14:37

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко виграв срібло в Чемпіонаті України у Вишгороді

Минулими вихідними, 22-23 червня, у Вишгороді відбувся один з головних внутрішніх стартів сезону в триатлоні – чемпіонат України на олімпійській дистанції.

Змагання проходили за просто таки аномальної спеки, яка не покидає Україну вже який день поспіль. За +35 за Цельсієм в затінку, спортсменам довелося змагатися не стільки один з одним – скільки з умовами і без того складної дистанції.

В надскладних умовах житомирянин Єгор Мартиненко фінішував другим та став срібним призером чемпіонату.

Також житомиряни були третіми в естафеті мікст, поступившись лише командам з Києва та Донецька.

Команду Житомира представляли Олександра Кохан, Денис Кирилович, Анна Абдулова та Єгор Мартиненко.

Варто додати, що на змагання з’їхалися усі найсильніші триатлети України! У Вишгороді не виступали лише житомирянка Юлія Єлістратова (вона за індивідуальним графіком цілеспрямовано готується до Олімпійських Ігор 2020) та Іван Іванов. Однак, багатьом спортсменам так і не вдалося продемонструвати максимум своїх можливостей – чимало з них зійшли з дистанції по ходу змагань через ту таки спеку і положення сонця в зеніті.