Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 20 жовтня 20:28
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДАВолодимир Ширма скликає позачергову сесію Житомирської обласної радиГолова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колег
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 июля 2019, 16:40

Житомирська обласна рада оголосила конкурси на посади керівників комунальних закладів

Житомирська обласна рада 9 липня оголосила конкурси на заміщення вакантних посад директорів чотирьох комунальних закладів.

Зокрема, обиратимуть керівників комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав», комунальних установ «Житомирський обласний центр народної творчості» та «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр», а також «Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з хокею на траві».

У конкурсі на посади керівників закладів культурного спрямування можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

У конкурсі на посаду директора спортивного закладу можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем «магістр», стаж роботи за фахом не менш як три роки.

Особи, які відповідають зазначеним вимогам і бажають брати участь у конкурсах, упродовж 30 днів з дня опублікування оголошення про конкурс, а саме з 9 липня, мають подати у Житомирську обласну раду відповідний пакет документів.

Терміни проведення конкурсу - не пізніше 2-х місяців з дня опублікування оголошення про конкурс.
Погода, Новости, загрузка...