Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 липня 14:55
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станціяВіталій Бунечко взяв участь у представленні нового керівника ГУНП у Житомирській областіВиїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 ноября 2011, 10:18

Вже у грудні у Житомирі буде здано будинок з квартирами, які можна придбати за програмою „Доступне житло”

Як зазначив Михайло Голиця, будівництво об’єкту, готовність якого складає 85%, буде обов’язково завершено у 2011 році.
У Житомирі завершується будівництво 178-квартирного будинку, у якому можна придбати квартири в рамках державної програми „Доступне житло”.

8 листопада на будівельному майданчику по вул. І. Богуна, де зводиться новобудова, відбулася робоча нарада, у якій взяли участь президент холдингової компанії „Київміськбуд” Михайло Голиця, голова правління ВАТ „Трест „Київміськбуд-3” Микола Олефір, голова правління ЗАТ „Міськрембуд” Володимир Носков, керівники підрядних організацій.

Як зазначив Михайло Голиця, будівництво об’єкту, готовність якого складає 85%, буде обов’язково завершено у 2011 році. Для виконання робіт, що залишилися, потрібно 13 млн. грн. Такі кошти є. Але холдингову компанію не задовольняють темпи будівництва. До завершальних робіт будуть залучені київські субпідрядні організації, зокрема потужний трест „Київміськбуд”, який щойно завершив роботи по будівництву НСК „Олімпійський” у Києві. Будівельники приступають до проведення водопровідно-каналізаційних мереж, зведення дахової котельні, зовнішнього освітлення, робіт по благоустрою. Вже визначено дату прийомки будинку державною комісією – 20 грудня 2011 року.

Після завершення наради у Житомирському міському Палаці культури відбулася зустріч з черговиками квартирного обліку, які скористались державною підтримкою у рамках програми „Доступне житло”.

На даний час за цією програмою 7 сімей придбали житло у будинку по вул. Богуна, 5. Ще 11 подали заявки.

Потенційним покупцям житла, які завітали на зустріч, повідомили, що вартість одного квадратного метра житлової площі на загальних засадах складає 5937 грн., а з 2-го по 8-й поверхи – 6233 грн. Учасники програми отримають житло з розрахунку 4157 грн. за 1 кв. м. Отже, державна підтримка для учасників програми „Доступне житло” складає 60 тис. грн. за 1-кімнатну квартиру, 80 тис. грн. за 2-кімнатну і 120 тис. грн. за 3-кімнатну квартиру. Решту – 70% вартості житла – можна сплатити, скориставшись послугами банку „Сбербанк России”, з яким холдингова компанія „Київміськбуд” уклала угоду. Кредит, який пропонує банк, можна взяти на 20 років під 16,5%.

Михайло Голиця повідомив, що у грудні холдинговою компанією, яку він очолює, будуть уведені в експлуатацію будинки у Полтаві, Севастополі, Києві і Житомирі. У найближчих планах – приступити до зведення будинку по вул. Героїв Чорнобиля у Житомирі.

Дзеркало Полісся
Погода, Новости, загрузка...