Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 липня 16:51
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станціяВіталій Бунечко взяв участь у представленні нового керівника ГУНП у Житомирській областіВиїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 ноября 2011, 08:20

Подяка депутату Житомирської обласної ради Петру Михайловичу Литвину

Поруч з нами є такі люди, які ніколи не відмовляються, в міру своїх можливостей, надати допомогу тому, хто її потребує
Поруч з нами є такі люди, які ніколи не відмовляються, в міру своїх можливостей, надати допомогу тому, хто її потребує. Саме такою людиною є Литвин Петро Михайлович, який відгукнувся на клопотання служби у справах дітей Новоград – Волинської міської ради та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надати допомогу у влаштуванні до Острозького обласного ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою дитини, позбавленої батьківського піклування, Федорова Павла Вікторовича.

Павлу дуже подобається в Острозькому ліцеї, саме тут від відчуває себе захищеним, впевнено дивиться в майбутнє та готується присвятити своє життя служінню Батьківщині.

Низький уклін ВАМ та щира вдячність, Петре Михайловичу, за Вашу безкорисливу людську участь у підтримці тих, кому така допомога потрібна, за чуйність та увагу; хай Бог посилає здоров’я, всілякі гаразди Вам та Вашій родині!

cityukraine.info
Погода, Новости, загрузка...