Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 20 жовтня 19:36
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Віталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДАВолодимир Ширма скликає позачергову сесію Житомирської обласної радиГолова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колег
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 августа 2019, 19:25

У Андрушівському районі відбулось засідання круглого столу з суб’єктами господарювання сфери громадського харчування

12 серпня в Андрушівському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області відбулось засідання круглого столу з обговорення питань дотримання вимог чинного законодавства операторами ринку з обігу харчових продуктів у закладах громадського харчування. Керівництвом районного управління Держпродспоживслужби до участі у заході було запрошено власників (керівників) та представників закладів громадського харчування Андрушівського району. У ході засідання учасники заходу мали можливість обговорити вимоги чинного законодавства у сфері безпечності харчових продуктівта особливості здійснення заходів контролю з боку держави за вище згаданими об’єктами.

Детальніше розглядались питання щодо впровадження у закладах громадського харчування постійно діючих процедур, заснованих на принципах аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках. Спеціалісти районного управління ГУ ДПСС навели учасникам ряд переваг від впровадження принципів НАССР: так, належна реалізація НАССР дозволяє не тільки знизити певні ризики, а ще й дозволяє значно удосконалити роботу закладів громадського харчування, підвищити довіру споживача та власне рейтинг закладу.

Загалом захід відбувся у форматі відкритого діалогу, учасники мали змогу отримати інформативні та змістовні відповіді на свої питання.
Погода, Новости, загрузка...