Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 30 вересня 02:00
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 октября 2019, 13:20

До Дня українського козацтва та Дня захисника України у міській раді відкрилась художня виставка

Сьогодні, 10 жовтня, у міській раді відбулося відкриття виставки відомого українського художника Юрія Нагулка.

Від імені усіх присутніх секретар міської ради Наталія Чиж привітала Юрія Нагулка з подвійним святом – відкриттям виставки та 60-річним ювілеєм, який він святкує саме сьогодні.

"Щиро вітаємо Вас із Днем народження. Нам дуже приємно, що саме у міській раді відкрито виставку Ваших робіт. Бажаємо натхнення, здійснення усіх творчих задумів", - скзала Наталія Чиж.

Виставка робіт, присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва, є частиною майбутньої експозиції «Код нації», яку буде розгорнуто в Gnatyuk Art Center з 2 листопада по 15 грудня 2019 року.

Свої роботи представили сам митець Юрій Нагулко та власник Gnatyuk Art Center Олег Гнатюк.

«Кожна картина – це живописне втілення моїх філософських роздумів і спогадів. На багатьох полотнах є мої сестри й бабусі, мама і дід, батько, дружина, та й я сам. І навіть випадково зустрінуті люди можуть раптом оселитися на новому полотні, що часто стає загадкою для мене самого: чому саме той? Відповіді на це не шукаю; вона-бо в кожного своя. Та духовний світ насправді дотичний до матеріального», - зазначає автор карти Юрій Нагулко.

Довідково: Юрій Нагулко – представник школи гуманістичного живопису. На його рахунку 40 персональних і 30 групових виставок. Роботи художника були представлені в Metropolitan Museum of Art, National Arts Club, Українському Домі та Українському музеї в Нью-Йорку, арт-форумі «Art-Basel/Miami», Українському культурному центрі в Парижі, а також знаходяться в Національному Львівському музеї імені Андрія Шептицького, Харківському художньому музеї, Музеї книги і друкарства України, Музеї Пересопницького Євангелія.
Погода, Новости, загрузка...