Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 29 січня 19:46
Анонси
В епіцентрі
В губернатора Житомирщини - новий заступник
В губернатора Житомирщини - новий заступник
В губернатора Житомирщини - новий заступникВіталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштину
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 октября 2019, 14:06

Другокласники відвідали музей історії органів внутрішніх справ Житомирщини

15 жовтня до музею поліцейської спадщини, розмішеного у Головному управлінні Національної поліції в області, завітали другокласники із загальноосвітньої школи №27 м. Житомира. Дітлахи познайомилися з історичним надбанням поліції, зібраним протягом двох століть.

Школярі роздивлялися наочні пам’ятки діяльності правоохоронних органів та послухали історії про найцікавіші з них.

– У музеї зібрано близько 2 тисяч експонатів, найдавніші з яких збереглися ще з часів діяльності перших «городових» у нашій області. Тут представлені зразки форменого одягу, спорядження, зброя та навіть транспортні засоби правоохоронців різних сторіч. Деякі прилади, такі як металошукач або програвач для пластинок, яким нагороджували найбільш відданих службі, працюють і дотепер, тому ми радо демонструємо їх роботу нашим відвідувачам, - розповідає про музей його завідувач Володимир Горностай.

Свою оповідь для дітлахів він розпочав з діяльності поліції часів 19 сторіччя на теренах тодішньої Волинської губернії.

Другокласники роздивлялися давні револьвери, слухали пластинки 1920-х років і проникалися розповідями про часи Другої Світової війни. Кожен із школярів намагався доповнити розповідь екскурсовода своїми історіями.

Наступним об’єктом огляду стала відтворена чергова частина. Потім діти спробували зробити знімок на тогочасному фотоапараті, «попрацювати» з металошукачем, приміряли обладунки та роздивлялися криміналістичну кімнату.

Розповідді про участь працівників органів внутрішніх справ у ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії та службу житомирських правоохоронців у зоні проведення антитерористичної операції і Операції Об’єднаних Сил познайомили школярів ще з однією сторінкою історії правоохоронців Житомирщини.

Самі дітлахи кажуть, що екскурсія допомогла дізнатись більше про роботу поліції та органів внутрішніх справ. Дехто з другокласників після примірки формених шоломів та користування справжніми поліцейськими спецзасобами навіть виявили бажання залишитися в Головному управлінні НП та допомагати правоохоронцям.
Погода, Новости, загрузка...