Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 12 листопада 07:26
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 октября 2019, 10:31

Фахівці Держгеокадастру Житомирщини провели державну експертизу 370 документацій із землеустрою та оцінки земель

З початку 2019 року фахівці відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області провели державну експертизу 370 документацій із землеустрою та оцінки земель. З них 366 об’єктів документації надійшли на обов’язкову експертизу та 4 – на добровільну.

Із загальної кількості 264 висновки експертизи видано на проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, ще 105 – на технічні документації з нормативної грошової оцінки земель та 1– на технічну документацію з інвентаризації земель.

За підсумками перевірки позитивно оцінили 297 об’єктів державної експертизи. На доопрацювання повернули 66 документацій, ще по 7 документаціях надана негативна оцінка.
Погода, Новости, загрузка...