Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 01 червня 00:48
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 октября 2019, 10:31

Фахівці Держгеокадастру Житомирщини провели державну експертизу 370 документацій із землеустрою та оцінки земель

З початку 2019 року фахівці відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області провели державну експертизу 370 документацій із землеустрою та оцінки земель. З них 366 об’єктів документації надійшли на обов’язкову експертизу та 4 – на добровільну.

Із загальної кількості 264 висновки експертизи видано на проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, ще 105 – на технічні документації з нормативної грошової оцінки земель та 1– на технічну документацію з інвентаризації земель.

За підсумками перевірки позитивно оцінили 297 об’єктів державної експертизи. На доопрацювання повернули 66 документацій, ще по 7 документаціях надана негативна оцінка.
Погода, Новости, загрузка...