Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 08:07
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 октября 2019, 17:53

Житомирський державний університет імені Івана Франка святкує свій сторічний ювілей

16 жовтня 1919 року у Житомирі відкрився педагогічний інститут — перший вищий навчальний заклад у Поліському краї. Зараз це потужний вищій навчальний заклад, який святкує свій сторічний ювілей.

Привітати професорсько-викладацький склад університету завітали перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, заступник міського голови Марія Місюрова, депутат обласної ради Сидор Кізін, представники ВУЗів країни, почесні гості з Польщі, викладачі та випускники.

«Щиро вітаю колектив університету зі сторіччям з дня заснування. Впевнений, що це лише початок. Бажаю вам нових звершень, сил, натхнення та перемог», - у вітальному слові зазначив Сергій Крамаренко.

Також перший заступник нагородив грамотами та подяками викладачів університету.
Погода, Новости, загрузка...