Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 10:25
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 октября 2019, 11:11

Обласний туристичний інформаційний центр продовжує проводити престури Житомирщиною

Студенти Житомирського коледжу культури та мистецтв та журналісти побували у престурі – маршрут Житомир-Бердичів. Організаторами туру стали Житомирський обласний Туристичний інформаційний центр та управління культури та туризму ОДА.

Учасникам туру показали: Кляштор Босих Кармелітів – який відвідують тисячі паломників щороку, музей історії міста Бердичів – який має два поверхи, але дивлячись у вікно знаходишся на четвертому, музей Джозефа Конрада – сучасний мультимедійний музей, музей єврейства – традиції, побут та реалії страждань. Під час пішохідної екскурсії завітали в Бердичівський міський театр, який був повністю відремонтований минулого року. По дорозі додому відвідали Будинок рибалки у с. Старий Солотвин.

Пройшов другий перстур від Туристичного інформаційного центру 16 жовтня.

Якщо ви бажаєте стати учасником наступного туру, тоді не пропустіть можливість – слідкуйте оголошеннями на сайті ТІЦу або ж зателефонуйте (0412) 47 44 20.

Нагадаємо, що три дні в області будуть проходити заходи з нагоди відзначення ХII днів польської культури в України та XXV Міжнародного фестивалю польської культури «Веселка Полісся».
Погода, Новости, загрузка...