Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 08:08
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 октября 2019, 18:38

У Житомирі відбулось відкриття VІ циклу Інформаційної школи профорієнтації

Сьогодні, 17 жовтня 2019 року у сесійній залі Житомирської міської ради відбулося відкриття VІ циклу Інформаційної школи профорієнтації, яка діє з 2017 року у рамках спільного профорієнтаційного проєкту «Шлях до майбутньої професії», Житомирського міського центру соціальних служб для сімей, дітей та Житомирського міського центру зайнятості.

Для учасників проєкту була проведена екскурсія по міській раді, у ході якої діти отримали цікаву інформацію про історичне минуле будівлі ратуші та побачили працівників міської ради у процесі роботи.

Проєкт «Шлях до майбутньої професії» спрямований на допомогу молоді у свідомому виборі професії, що є важливим як для людини, так і для суспільства. Цикл проекту включає 10 виїзних занять, що проходять на базі найсучасніших та найуспішніших підприємств, установ та навчальних закладів міста Житомира, де для слухачів проекту у креативних та інноваційних формах презентується їх діяльність. Крім виїзних занять, з дітьми проводиться профорієнтаційна тестова робота.

До участі у проекті долучаться: міський центр зайнятості, Комп’ютерна академія ШАГ, центр розвитку кар’єри ЖДТУ, Житомирський військовий інститут, департамент економічного розвитку міської ради, Житомирський відділ поліції, підприємства та виробництва міста.

Організатор заходу - Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Погода, Новости, загрузка...