Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 02 червня 02:21
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 ноября 2019, 11:16

Виконавчий комітет погодив Програму забезпечення зберігання документів для соціально-правового захисту громадян Житомирської міської ОТГ на 2020 - 2024 роки

Сьогодні, 06 листопада, виконавчий комітет погодив Програму забезпечення зберігання документів для соціально-правового захисту громадян Житомирської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 - 2024 роки.

Метою Програми є забезпечення зберігання документів для надання послуг юридичним особам, фізичним особам – підприємцям, громадянам (жінкам і чоловікам) щодо їх соціально-правового захисту на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

Директор комунальної установи «Трудовий архів м. Житомира» Ольга Войтенко розповідає, що діяльність комунальної установи засвідчує, що збереження документів має важливе значення для громадян та є визначальним для реалізації їх прав і законних інтересів, зокрема, на належне пенсійне забезпечення та соціальне страхування.

Так, у 2017 році до «Трудового архіву м. Житомира» надійшло 98 запитів юридичних та 824 запити фізичних осіб, а вже у 2018 році їх кількість збільшилася до 248 запитів юридичних осіб та 861 звернень фізичних осіб.

За інформацією розробників Програми, переважна більшість запитів стосується питань підтвердження трудового стажу, суми нарахованої заробітної плати та видачі копії документів.

Після погодження виконавчим комітетом Програму буде подано на розгляд та затвердження Житомирською міською радою.
Погода, Новости, загрузка...