Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 02 червня 00:40
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 ноября 2019, 11:17

Вихованець ЖМЦНТТУМ представить свою розробку на Міжнародному фестивалі інженерних наук і технологій «I-Fest-2020» у Тунісі

На цьому тижні вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді вкотре відстоювали честь міста на фіналі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» і у фінальному етапі Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», які проходили у місті Києві.

Обидва конкурси передбачали відбірковий та очний етапи. Під час фіналу учасники мали можливість демонструвати моделі і макети власних винаходів та здійснювали стендовий (постерний) захист проектів, відповідаючи на запитання членів журі, гостей виставки.

7 листопада 2019 р. відбулося підведення підсумків обох конкурсів.

На Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи» в секції «Фізика та астрономія» житомиряни вибороли всі можливі нагороди, змагаючись із 170 учасниками з усієї України.

Абсолютний переможець :

Іваницький Олексій, учень 10 класу ліцею №2, за презентацію винаходу, який дозволить під час туристичного походу заряджати мобільні гаджети від енергії відкритого вогнища.

ІІ місце:

Парфенюк Владислав, учень 7 класу ЗОШ №30, за презентацію розробки, яка допомагає накопичувати енергію під час руху автомобіля через «лежачого поліцейського» і яку потім можна використати для освітлення пішохідного переходу.

ІІ місце :

Шубін Михайло, учень 7 класу ЗОШ№5, за презентацію роботи про використання сонячної енергії для господарських потреб у невеликих господарствах.

Дипломи ІІІ ступеня у секції «Енергозберігаючі технології» отримали: Шатілов Максим, учень 9 класу ЗОШ №30, за розробку, яка допоможе багаторазово використовувати воду на автомийках;

Мартинчук Анастасія, учениця 10 класу ЗОШ №20, захистила проект про альтернативну енергетичну сировину для України.

У фіналі Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» юні таланти презентували свої науково-технічні розробки та змагались за першість в інноваціях.

Змагаючись із 120 фіналістами, І місце посів Закревський Олександр, учень 11 класу ЗОШ №30, вихованець гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» ЖМЦНТТУМ (керівник гуртка Анатолій Шубін), зі своєї розробкою «Отримання енергії від руху автомобіля».

Роботою Олександра зацікавились інвестори з Литви, які були присутні на конкурсі.

Олександр буде презентувати власний винахід на Міжнародному фестивалі інженерних наук і технологій «I-Fest-2020» у березні 2020 року в Тунісі.
Погода, Новости, загрузка...