Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 13 листопада 19:00
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 ноября 2019, 11:17

Вихованець ЖМЦНТТУМ представить свою розробку на Міжнародному фестивалі інженерних наук і технологій «I-Fest-2020» у Тунісі

На цьому тижні вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді вкотре відстоювали честь міста на фіналі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» і у фінальному етапі Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», які проходили у місті Києві.

Обидва конкурси передбачали відбірковий та очний етапи. Під час фіналу учасники мали можливість демонструвати моделі і макети власних винаходів та здійснювали стендовий (постерний) захист проектів, відповідаючи на запитання членів журі, гостей виставки.

7 листопада 2019 р. відбулося підведення підсумків обох конкурсів.

На Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи» в секції «Фізика та астрономія» житомиряни вибороли всі можливі нагороди, змагаючись із 170 учасниками з усієї України.

Абсолютний переможець :

Іваницький Олексій, учень 10 класу ліцею №2, за презентацію винаходу, який дозволить під час туристичного походу заряджати мобільні гаджети від енергії відкритого вогнища.

ІІ місце:

Парфенюк Владислав, учень 7 класу ЗОШ №30, за презентацію розробки, яка допомагає накопичувати енергію під час руху автомобіля через «лежачого поліцейського» і яку потім можна використати для освітлення пішохідного переходу.

ІІ місце :

Шубін Михайло, учень 7 класу ЗОШ№5, за презентацію роботи про використання сонячної енергії для господарських потреб у невеликих господарствах.

Дипломи ІІІ ступеня у секції «Енергозберігаючі технології» отримали: Шатілов Максим, учень 9 класу ЗОШ №30, за розробку, яка допоможе багаторазово використовувати воду на автомийках;

Мартинчук Анастасія, учениця 10 класу ЗОШ №20, захистила проект про альтернативну енергетичну сировину для України.

У фіналі Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» юні таланти презентували свої науково-технічні розробки та змагались за першість в інноваціях.

Змагаючись із 120 фіналістами, І місце посів Закревський Олександр, учень 11 класу ЗОШ №30, вихованець гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» ЖМЦНТТУМ (керівник гуртка Анатолій Шубін), зі своєї розробкою «Отримання енергії від руху автомобіля».

Роботою Олександра зацікавились інвестори з Литви, які були присутні на конкурсі.

Олександр буде презентувати власний винахід на Міжнародному фестивалі інженерних наук і технологій «I-Fest-2020» у березні 2020 року в Тунісі.
Погода, Новости, загрузка...