Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 04 червня 05:15
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 декабря 2019, 10:36

В Олевську перезентували мобільний Центр надання адміністративних послуг

В Олевську 28 листопада відбулось урочисте відкриття мобільного Центру надання адміністративних послуг. Олевська громада одна із шести ОТГ в державі, які стали переможцями конкурсу в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Так, Олевська громада отримала спеціалізований автомобіль і тепер має можливість випробувати надання адмінпослуг «на колесах».

Олевський Центр надання адміністративних послуг взяв участь у конкурсі в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Олевська громада безкоштовно отримала мобільний ЦНАП. Цього року подібні мобільні центри отримали 6 громад в Україні. Олевська міська рада забезпечила співфінансування, за ці кошти придбали техніку та облаштували гараж.

Усі працівники Олевського ЦНАП пройшли спеціальну тренінгову програму з підвищення кваліфікації в сфері надання адміністративних послуг. Під час заходу вони отримали сертифікати про підтвердження проходження навчання.

Довідково. Мобільний Центр надання адміністративних послуг – це спеціально обладнаний автомобіль, у якому облаштовані два повноцінні робочі місця адміністраторів надання адміністративних послуг. Прийом громадян здійснюється всередині транспортного засобу. Мобільний ЦНАП обладнаний системами обігріву та кондиціонування повітря, а для відвідувачів є три сидячих місця. При цьому компактний пандус, який передбачений у автомобілі, дозволяє обслуговувати осіб з інвалідністю. «ЦНАП на колесах» також обладнаний мобільною валізою для отримання послуг вдома.
Погода, Новости, загрузка...