Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 09 грудня 12:58
Анонси
В епіцентрі
На Ємільчинщині представлено нового керівника району
На Ємільчинщині представлено нового керівника району
На Ємільчинщині представлено нового керівника районуПризначено нового прокурора Житомирської областіВолодимир Федоренко провів особистий прийом громадянВіталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 декабря 2019, 10:36

В Олевську перезентували мобільний Центр надання адміністративних послуг

В Олевську 28 листопада відбулось урочисте відкриття мобільного Центру надання адміністративних послуг. Олевська громада одна із шести ОТГ в державі, які стали переможцями конкурсу в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Так, Олевська громада отримала спеціалізований автомобіль і тепер має можливість випробувати надання адмінпослуг «на колесах».

Олевський Центр надання адміністративних послуг взяв участь у конкурсі в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Олевська громада безкоштовно отримала мобільний ЦНАП. Цього року подібні мобільні центри отримали 6 громад в Україні. Олевська міська рада забезпечила співфінансування, за ці кошти придбали техніку та облаштували гараж.

Усі працівники Олевського ЦНАП пройшли спеціальну тренінгову програму з підвищення кваліфікації в сфері надання адміністративних послуг. Під час заходу вони отримали сертифікати про підтвердження проходження навчання.

Довідково. Мобільний Центр надання адміністративних послуг – це спеціально обладнаний автомобіль, у якому облаштовані два повноцінні робочі місця адміністраторів надання адміністративних послуг. Прийом громадян здійснюється всередині транспортного засобу. Мобільний ЦНАП обладнаний системами обігріву та кондиціонування повітря, а для відвідувачів є три сидячих місця. При цьому компактний пандус, який передбачений у автомобілі, дозволяє обслуговувати осіб з інвалідністю. «ЦНАП на колесах» також обладнаний мобільною валізою для отримання послуг вдома.
Погода, Новости, загрузка...