Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 04 червня 03:54
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 декабря 2019, 12:03

У Житомирі відкрили сучасну лабораторію для створення стартапів

28 листопада, у Житомирському національному агроекологічному університеті відкрили лабораторію для створення стартапів. Це сьома така лабораторія в Україні. Лише в п’яти містах країни працюють подібні центри досліджень: Київ (2), Рівне, Дніпро (2), Черкаси та Житомир.

Еngineering school – це соціальний проєкт громадської організації «Асоціація Noosphere», який спрямований на підтримку талановитої молоді. Ця лабораторія є центром проєктної діяльності, де студенти під керівництвом ментроів і при взаємодії з науковцями з різних університетів можуть працювати над реалізацією різних інжинірингових ідей.

Участь у відкритті надсучасної лабораторії для створення стартапів взяв перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.

«Noosphere engineering school – можливість для студентів втілювати свої ідеї, напрацювання та розробляти їх до кінцевого продукту. Надсучасний центр досліджень сприятиме пізнанню космосу та дозволить використовувати ці знання для розвитку наших територій. Саме тут молодь може творити майбутнє», – сказав Володимир Федоренко.

Нова лабораторія складається з трьох кімнат:
конференцзала – для проведення вркшопів, семінарів, лекцій, забезпечена мультимедійними засобами;
кімната для обміну досвідом;
лабораторія, де розташовані потужні комп’ютери, деякі обладнані двомоніторною системою, дві паяльні станції.

За словами керівника лабораторії Катерини Молодецької, в центрі досліджень зможуть працювати не лише студенти агроекологічного університету, але й всі хто, має бажання реалізовувати свої новітні ідеї та бути дотичним до творення майбутнього. Це студенти з інших університетів міста, школярі.

Для першого заступника голови ОДА Володимира Федоренка та голови обласної ради Володимира Ширми провели екскурсію до інформаційного центру Європейського союзу, центру сталого розвитку громад, інсталяції з кінетичним піском, регіонального космічного центру «Полісся».
Погода, Новости, загрузка...