Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 09 грудня 12:30
Анонси
В епіцентрі
На Ємільчинщині представлено нового керівника району
На Ємільчинщині представлено нового керівника району
На Ємільчинщині представлено нового керівника районуПризначено нового прокурора Житомирської областіВолодимир Федоренко провів особистий прийом громадянВіталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 декабря 2019, 15:05

Відбулося обговорення питань ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Житомирській області

27 листопада у Житомирській облдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови ОДА Володимира Федоренка відбулося перше засідання центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в області. До участі у заході долучився начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області Олександр Шпита.

Представники центру обговорили низку організаційних питань пов’язаних з виявленням порушень вимог законодавства у сфері обігу нафтопродуктів, заходів оперативного реагування на виявлені порушення, порядок їх документування тощо. Окремо приділили увагу питанню ефективності взаємодії між представниками центру в частині проведення спільних контрольно-наглядових та інших передбачених чинним законодавством заходів та обміну наявною інформацією, що в подальшому сприятиме припиненню діяльності нелегальних об’єктів торгівлі та зберігання нафтопродуктів на території області.
Погода, Новости, загрузка...