Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 08 квітня 17:17
Анонси
В епіцентрі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в ЖитомиріВіра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 декабря 2019, 08:01

Експерти Житомирщини опрацювали понад 13,2 тис. проектів землеустрою за принципом екстериторіальності

З початку 2019 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, до експертів органів Держгеокадастру Житомирської області надійшло на погодження 13 347 проектів землеустрою з інших областей.

На сьогодні експерти опрацювали 13 271 проект. З них переважну більшість експерти оцінили позитивно – 10 077 проектів, негативну оцінку отримали 3 194 проекти.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Бердичівському (1 586), Новоград-Волинському (1 537), Баранівському (1 464) та Ружинському (1 453) районах Житомирської області.

За цей період на погодження до інших областей спеціалісти територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області направили 10 682 проекти землеустрою. Із загальної кількості на сьогодні експертами з інших областей опрацьовано 10 500 проектів.
Погода, Новости, загрузка...