Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 28 лютого 12:54
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 декабря 2019, 12:13

У Ружинському районі прокуратура повернула до державної власності став площею майже 97 га

Господарський суд Житомирської області погодився з доводами керівника Бердичівської місцевої прокуратури та виніс рішення про припинення права користування земельною ділянкою водного фонду площею 96,6 га на території Дерганівської сільської ради Ружинського району.

Також суд зобов’язав недобросовісного користувача повернути зазначену земельну ділянку до державної власності.

Установлено, що у 1999 році державне підприємство, яке користувалося зазначеним водним об’єктом, було приватизоване та на його базі створене відкрите акціонерне товариство.

До статутного капіталу акціонерного товариства (згодом реорганізованого у ТзДВ) не увійшли водні об’єкти, які належать до держаної власності та не підлягають приватизації.

Проте товариство, у порушення вимог чинного законодавства, продовжувало протиправно використовувати став площею 96,9 га вартістю 16 млн грн, який свого часу рішенням Ружинської районної ради було надане у постійне користування державному підприємству для риборозведення на промисловій основі.

Наразі судом задоволено позовні вимоги прокуратури у повному обсязі та зобов’язано ТзДВ повернути з незаконного користування став до державної власності.
Погода, Новости, загрузка...