Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 28 лютого 13:10
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 декабря 2019, 17:49

У Житомирі триває шаховий фестиваль «Кубок святого Миколая»

А це означає, що Центральна міська бібліотека приймала юних шахістів житомирських шкіл у стінах Центральної міської бібліотеки імені Василя Земляка, вітаючи і підтримуючи учнів, спраглих до нових знань. Організатором, у партнерстві з Комунальним закладом «Централізована бібліотечна система», виступає управління освіти Житомирської міської ради.

Міська програма з розвитку мистецтва шахів серед молодших школярів не може не викликати вдячних і схвальних відгуків батьків і педагогів. Фестиваль «Кубок святого Миколая» зібрав сьогодні усіх дітей, які відвідують шахові гуртки у житомирських школах, які діють за підтримки міської влади. Мережа шахових клубів діє і у бібліотеках-філіалах міської бібліотечної системи, де за кошти Бюджету участі облаштовані всі умови для любителів цієї дивовижної гри – дорослих і маленьких.

Шахи виховують характер, навчають вперто шукати можливості, самостійно думати і аналізувати, контролювати власні емоції та проявляти волю до перемоги - одностайно висловлюють свої думки батьки і педагоги, присутні на фестивалі разом з маленькими учасниками. Щоправда, визнають вони, наука вигравати, програючи, дається дітям не так легко. І цей фестиваль має допомогти дітям, окрім радості перемог, навчитися правильно сприймати поразку, виносячи з них уроки впевненість у майбутніх перемогах.

Хто починає грати в шахи, обв’язково виграє – переконують маленьких спортсменів організатори турніру.

На шаховому фестивалі «Кубок святого Миколая» організовано благодійний ярмарок «Солодке тепло», зібрані кошти від якого будуть витрачені на різдвяні подарунки для українських воїнів – учасників АТО/ООС.
Погода, Новости, загрузка...