Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 27 вересня 22:59
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 декабря 2019, 14:51

Затверджено міську цільову соціальну програму «Житомирська міська об’єднана територіальна громада – територія рівних можливостей на 2020-2025 роки»

Сьогодні, 18 грудня, депутати міської ради ухвалили рішення щодо затвердження міської цільової соціальної програми «Житомирська міська об’єднана територіальна громада – територія рівних можливостей на 2020-2025 роки»

У червня 2018 року Житомирська міська рада приєдналася до Європейської рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Відповідно до вимог Хартії упродовж двох років від підписання необхідно було розробити міську програму із забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. За ініціативою депутатської групи «Рівні можливості» управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради розробили міську цільову соціальну програму «Житомирська міська об’єднана територіальна громада – територія рівних можливостей на 2020-2025 роки».

Мета Програми полягає у сприянні забезпеченню фактичної рівності прав та можливостей жінок і чоловіків у різних сферах життя Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, впровадженню європейських стандартів рівності.

«Прийняття Програми є початковим етапом щодо забезпечення в Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді принципів гендерної рівності, що передбачає рівноправну участь жінок і чоловіків у політичному, економічному, соціальному і культурному житті шляхом ефективної політики органу місцевого самоврядування влади, котра спрямована на формування гендерної свідомості й гендерної культури, протидію гендерним стереотипам та заохочення жінок на рівні з чоловіками до активної участі у житті громади», - зазначила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, що 16 липня 2018 року Житомирський міський голова Сергій Сухомлин своїм підписом засвідчив приєднання м. Житомира до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.
Погода, Новости, загрузка...