Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 21 лютого 11:23
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 декабря 2019, 14:51

Затверджено міську цільову соціальну програму «Житомирська міська об’єднана територіальна громада – територія рівних можливостей на 2020-2025 роки»

Сьогодні, 18 грудня, депутати міської ради ухвалили рішення щодо затвердження міської цільової соціальної програми «Житомирська міська об’єднана територіальна громада – територія рівних можливостей на 2020-2025 роки»

У червня 2018 року Житомирська міська рада приєдналася до Європейської рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Відповідно до вимог Хартії упродовж двох років від підписання необхідно було розробити міську програму із забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. За ініціативою депутатської групи «Рівні можливості» управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради розробили міську цільову соціальну програму «Житомирська міська об’єднана територіальна громада – територія рівних можливостей на 2020-2025 роки».

Мета Програми полягає у сприянні забезпеченню фактичної рівності прав та можливостей жінок і чоловіків у різних сферах життя Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, впровадженню європейських стандартів рівності.

«Прийняття Програми є початковим етапом щодо забезпечення в Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді принципів гендерної рівності, що передбачає рівноправну участь жінок і чоловіків у політичному, економічному, соціальному і культурному житті шляхом ефективної політики органу місцевого самоврядування влади, котра спрямована на формування гендерної свідомості й гендерної культури, протидію гендерним стереотипам та заохочення жінок на рівні з чоловіками до активної участі у житті громади», - зазначила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, що 16 липня 2018 року Житомирський міський голова Сергій Сухомлин своїм підписом засвідчив приєднання м. Житомира до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.
Погода, Новости, загрузка...