Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 21 лютого 12:11
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 декабря 2019, 16:43

Житомирська область: діти вогнеборців та малюки, які мешкають у радіаційно-забруднених зонах, отримали новорічні подарунки від благодійників

19 грудня в День Святого Миколая з подарунками до дітей Овруцького та Народицького районів, що розташовані в зоні радіаційного забруднення, завітали працівники Управління ДСНС в області та Євгенія Дончева – директорка благодійного фонду «Заложники Чорнобиля», який опікуються чорнобильськими проблемами.

Цього дня вони передали дітям рятувальників солодощі та різдвяні листівки, виготовлені їхніми однолітками з Японії. Це відбулося в рамках спільного українсько-японського проекту «Різдвяна листівка 2019» та завдяки плідній співпраці між японськими громадськими організаціями, рятувальниками і житомирським благодійним фондом «Заложники Чорнобиля».

Вже 28 рік японські благодійники допомагають пожежним-ліквідаторам, дітям та медичним установам області у подоланні наслідків аварії на ЧАЕС, оздоровленні населення і забруднених земель Народицького та Овруцького районів та у вирішенні їхніх соціальних питань.

Крім того, подарунки від благодійних помічників Святого Миколая цього дня отримали учні Коростенської та Народицької гімназії, Овруцької ЗОШ №3 та вихованці дитсадків с. Гладковичи та смт Народичі. Малюка, в свою чергу, подякували гостям та порадували святковим концертом.
Погода, Новости, загрузка...