Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 21 лютого 10:32
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 декабря 2019, 20:24

Поліцейські привітали вихованців дитячого будинку зі святом Миколая

19 грудня поліцейські завітали до обласного спеціалізованого будинку для дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування, аби привітати їх зі святами. Окрім солодощів та фруктів, правоохоронці також подарували закладу необхідні засоби для реабілітації та гармонійного розвитку малюків.

Нині у дитячому будинку проживають 109 маляток від народження до 3 років, ще близько 30-40 проходять амбулаторне лікування у відділенні реабілітації. Цей заклад знаний в області своїм надзвичайно чуйним та дбайливим ставленням до дітей, яким необхідні особливі умови для гармонійного розвитку. А ще впровадженням та використанням інноваційних розвиваючих програм для корекції розвитку малят.

- Наш заклад є спеціалізований і нині ми працюємо у двох напрямах: профілактика інвалідності у дітей та ефективна допомога тим з них, хто має інвалідність, - розповідає головний лікар будинку Світлана Урсуленко. – Крім того, ми сприяємо, аби у наших вихованців з’явились свої родини.

Працівники установи показали гостям кімнати для занять з малечею, а також познайомили з окремими спеціальними медико-реабілітаційними можливостями закладу.

- Відчувається, що усе, чим ви займаєтесь, робиться з любов’ю до цих діток, з турботою про їх майбутнє, з вірою і надією в їх одужання чи успішну адаптацію у суспільстві, - сказав начальник ГУНП Сергій Крупєй.

Потому малеча разом з вихователями привітали гостей віршами та хороводом з піснею. Поліцейські, зворушені безпосередністю малят, привітали їх зі святом Миколая та, окрім солодощів і фруктів, подарували спеціальні засоби для реабілітації та раннього розвитку дітей.

Наостанок правоохоронці побажали і малечі, і працівникам спеціалізованого закладу веселих свят та міцного здоров’я.
Погода, Новости, загрузка...