Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 27 вересня 23:08
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 декабря 2019, 12:41

Житомирські аудитори протягом січня - листопада 2019 року попередили порушень у сфері закупівель на суму понад 448 млн грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом січня – листопада 2019 року провели моніторинг 354 процедур закупівель та попередили порушень на суму понад 448 млн грн.

За результатами проведених моніторингів закупівель, через виявлені порушення замовниками відмінено торги за 69 процедурами на суму понад 366 млн грн, розірвано 95 укладених договорів на суму понад 82 млн грн.

Окрім того, складено та передано до суду 40 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі.

Нагадаємо, що житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 338 тис. грн у Житомирському обласному центрі народної творчості.
Погода, Новости, загрузка...