Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 липня 16:10
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станціяВіталій Бунечко взяв участь у представленні нового керівника ГУНП у Житомирській областіВиїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 ноября 2011, 09:23

«Молодь – ініціатор реформ» - нова громадська організація Житомирщини

Цікава статистика виходить, а якщо врахувати, що скоро будуть вибори депутатів до Верховної Ради України, то кількість
Обласна громадська організація «Молодь – ініціатор реформ», скорочено МІР, була створена 26 жовтня 2011 року. Це добровільне об'єднання громадян жителів Житомирської області, які бажають і можуть змінити життя людей у рідному місті на краще.

Метою діяльності організації є покращення добробуту свого міста чи селища, своєї вулиці чи мікрорайону, відстоювання прав та свобод, які гарантує держава, створення умов для зміцнення духовного та фізичного здоров'я кожного громадянина та надання допомоги всім, хто її потребує.

Згідно слів заступника начальника управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Житомирської облдержадміністрації Світлани Сластухіної: «На Житомирщині кількість громадських організацій зростає не з кожним роком, а щомісячно. Нам управління юстиції надає дані про те, скільки реєструються і яких саме організацій. Щомісяця в області – це 10-15 організацій. Таким чином сьогодні ми маємо їх сотні...

Цікава статистика виходить, а якщо врахувати, що скоро будуть вибори депутатів до Верховної Ради України, то кількість новостворених організацій буде тільки збільшуватися.

Наскільки ефективною і корисною буде організація для громадян, сказати важко, але однією із карт, якими будуть розігруватися вибори наступного року, ця організація точно стане, а можливо це буде і козирна карта.

Надіємося, що зобов'язання, які бере на себе обласна громадська організація «Молодь – ініціатор реформ» будуть виконуватися і реальна допомога громадянами Житомирщини і не тільки буде вчасною, якісною і кваліфікованою.

До речі, вже 15 грудня 2011 року, організація «Молодь – ініціатор реформ» має намір провести молодіжний форум, на якому будуть представлені районні осередки організації, а також відбудеться свято: показові виступи каратистів, таеквондистів, молодіжних груп.
За матеріалами: chervone
Погода, Новости, загрузка...