Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 21 лютого 11:19
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 декабря 2019, 18:40

У Житомирі підвели підсумки реалізації проєкту «ДрагонСіті» - гребля на човнах «Дракон»

Сьогодні, 20 грудня, в пресцентрі міської ради підвели підсумки реалізації проєкту «ДрагонСіті» - гребля на човнах «Дракон» у місті Житомирі, який переміг у 2018 року на загальноміському голосуванні.

У рамках проєкту придбано: човни «Дракон» D 22 та «Дракон» D 12; аутрігери «Outrigger canoe V 1» - 2 шт.; понтону систему; жилети рятувальні -50 шт.; весла карбонові «Carbon Dragon» та поліетиленові «GUST Dragon» на загальну суму 939 900 грн.

Начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук побажала спортсменам енергії та наснаги для нових досягнень на спортивній ниві та вручила подяку від управління громадській організації «Федерація з веслування на човнах «Дракон» Житомирської області».

«Завдяки придбанню інвентарю з’явилась можливість проводити тренування для більшої кількості бажаючих, а також, в першу чергу, безпечно організовувати тренування для груп дітей», - зазначив автор проекту Дмитро Мороз.

Також в цьому році при ДЮСШ №1 відкрили відділення з веслування на човнах “Дракон”. Наразі сформовані дві групи дітей, з якими проводяться тренування на човнах «Дракон».

Наприкінці зустрічі дітки, які займаються на човнах отримали солодкі подарунки від Житомирської міської ради.
Погода, Новости, загрузка...