Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 21 вересня 18:56
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 декабря 2019, 18:40

У Житомирі підвели підсумки реалізації проєкту «ДрагонСіті» - гребля на човнах «Дракон»

Сьогодні, 20 грудня, в пресцентрі міської ради підвели підсумки реалізації проєкту «ДрагонСіті» - гребля на човнах «Дракон» у місті Житомирі, який переміг у 2018 року на загальноміському голосуванні.

У рамках проєкту придбано: човни «Дракон» D 22 та «Дракон» D 12; аутрігери «Outrigger canoe V 1» - 2 шт.; понтону систему; жилети рятувальні -50 шт.; весла карбонові «Carbon Dragon» та поліетиленові «GUST Dragon» на загальну суму 939 900 грн.

Начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук побажала спортсменам енергії та наснаги для нових досягнень на спортивній ниві та вручила подяку від управління громадській організації «Федерація з веслування на човнах «Дракон» Житомирської області».

«Завдяки придбанню інвентарю з’явилась можливість проводити тренування для більшої кількості бажаючих, а також, в першу чергу, безпечно організовувати тренування для груп дітей», - зазначив автор проекту Дмитро Мороз.

Також в цьому році при ДЮСШ №1 відкрили відділення з веслування на човнах “Дракон”. Наразі сформовані дві групи дітей, з якими проводяться тренування на човнах «Дракон».

Наприкінці зустрічі дітки, які займаються на човнах отримали солодкі подарунки від Житомирської міської ради.
Погода, Новости, загрузка...