Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 08 квітня 18:22
Анонси
В епіцентрі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в ЖитомиріВіра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 декабря 2019, 10:42

Житомирський прикордонний загін реформовано в підпорядкуванні

З метою приведення управлінської структури до загальноєвропейських стандартів в прикордонному відомстві триває реформа регіональних управлінь.

В рамках реформи відбувається масштабне перепідпорядкування органів охорони державного кордону. Так, зокрема, Житомирський прикордонний загін вийшов зі складу Північного регіонального управління та став органом охорони державного кордону центрального підпорядкування.

Поряд з цим зі складу Північного регіонального управління виключено Чернігівський прикордонний загін, який також став органом охорони центрального підпорядкування та Луцький прикордонний загін, який увійшов до Західного регіонального управління.

Реформа Держприкордонслужби України спрямована на оптимізацію структури та запровадження співвідношення начальницького та рядового складу відповідно до стандартів НАТО.
Погода, Новости, загрузка...