Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 21 лютого 12:16
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 декабря 2019, 10:03

Дорожники Житомирщини чепурять шляхи до свят

Упродовж місяця підрядні організації, що виконують експлуатаційне утримання шляхів в області, на замовлення Служби автомобільних доріг виконують роботи з благоустрою шляхів міжнародного значення.

Серед виконаних робіт: прибирання автопавільйонів, урн та узбіч доріг від несанкціонованих смітників. У результаті - доведено до належного стану близько 200 кілометрів автомобільних доріг та десятки автопавільйонів.

У ці передсвяткові дні звертаємось до користувачів доріг та тих, хто мешкає поблизу автомагістралей, будь ласка, не будьте уособленням символу року, що минає! Прибирайте за собою та не дозволяйте смітити іншим! Не лишайте торби зі сміттям в урнах, що призначені для дрібних відходів життєдіяльності та не використовуйте місця для чекання автотранспорту на вбиральні.

Охайність кожного з нас – обличчя області та країни!
Погода, Новости, загрузка...