Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 27 вересня 23:53
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 декабря 2019, 10:03

Дорожники Житомирщини чепурять шляхи до свят

Упродовж місяця підрядні організації, що виконують експлуатаційне утримання шляхів в області, на замовлення Служби автомобільних доріг виконують роботи з благоустрою шляхів міжнародного значення.

Серед виконаних робіт: прибирання автопавільйонів, урн та узбіч доріг від несанкціонованих смітників. У результаті - доведено до належного стану близько 200 кілометрів автомобільних доріг та десятки автопавільйонів.

У ці передсвяткові дні звертаємось до користувачів доріг та тих, хто мешкає поблизу автомагістралей, будь ласка, не будьте уособленням символу року, що минає! Прибирайте за собою та не дозволяйте смітити іншим! Не лишайте торби зі сміттям в урнах, що призначені для дрібних відходів життєдіяльності та не використовуйте місця для чекання автотранспорту на вбиральні.

Охайність кожного з нас – обличчя області та країни!
Погода, Новости, загрузка...