Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 08 квітня 17:19
Анонси
В епіцентрі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в ЖитомиріВіра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 декабря 2019, 12:25

На Житомирщині припинено незаконне користування гідроспорудами на території сіл Сингаївка та Закутинці

Бердичівською місцевою прокуратурою заявлено до суду позов про визнання недійсними договори оренди гідроспоруд, що у с. Сингаївка та с. Закутинці Бердичівського району.

Установлено, що у липні 2019 року, за рішенням Семенівської сільської ради укладено із приватним підприємцем договір оренди двох гідроспоруд.

Однак, договір з підприємцем укладено з порушенням вимог чинного законодавства, оскільки сільська рада не наділена повноваженнями розпоряджатися об’єктами (гідроспорудами), які за нею не зареєстровані. До того ж, гідроспоруди можуть передаватися в оренду лише разом із водоймою.

Таким чином, лише після прийняття господарським судом Житомирської області справи до провадження, обидві сторони договір розірвали та припинили незаконне користування гідроспорудами.
Погода, Новости, загрузка...