Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 27 вересня 22:34
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 декабря 2019, 17:37

Олексій Гончарук визначив три головні пріоритети в роботі регіонів

Під час селекторної наради з регіонами Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук окреслив головні пріоритетні завдання в роботі на кінець поточного року та початок наступного року. Це зменшення ціни в платіжках за опалення, забезпечення продовження медичної реформи – автономізації закладів вторинної та третинної ланки, боротьба з тіньовими АЗС.

Нарада відбулась сьогодні, 27 грудня, за участю голови ОДА Віталія Бунечка, першого заступника голови ОДА Володимира Федоренко та заступниці голови ОДА Наталії Остапченко.

За словами Прем’єр-міністра України, в багатьох містах вже знають, які інструменти потрібно застосувати, щоб знизити суми в платіжках. Це стосується опалення на природному газу. Міністерство розвитку громад та територій України консультує всіх з цього питання.

Олексій Гончарук наголосив на тому, що до лютого всі мають завершити автономізацію, комп’ютеризацію та підключення до спеціалізованої медичної електронної системи.

«Нелегальні заправки мають піти з українських вулиць та доріг. Держава по вертикалі дали завдання, надали вказівки. На рівні голови ОДА в областях мають створити міжвідомчі групи, котрі будуть займатися боротьбою з нелегальними АЗС», – зазначив Прем’єр-міністр України.

Голова ОДА Віталій Бунечко відмітив, що на Житомирщині з 15 листопада працює така міжвідомча робоча група. І саме сьогодні, 27 грудня, провели нараду питання нелегальної торгівлі нафтопереробними продуктами в області. Завдяки «гарячій лінії» отримали 56 заявок, з яких виявили 35 легальних АЗС. По 11 об’єктам здійснили перевірки, а по 10 проведуть аудит найближчим часом.
Погода, Новости, загрузка...