Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 21 вересня 18:50
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 января 2020, 14:06

У Радомишльському та Коростишівському районах перевіряють діяльність АЗС

Перевірки автозаправних станцій на території Житомирської області тривають. Сьогодні, 6 січня, здійснили аудит АЗС у Коростишівському та Радомишльському районах.

Заступник голови ОДА Віктор Градівський разом із робочою групою здійснили перевірку автозаправних станцій у двох районах області – Коростишівському та Радомишльському. У результаті рейду – в Коростишеві виявили станцію, котра працювала нелегально. На цій незаконній АЗС описали та опечатали обладнання для заправки транспортних засобів, а правоохоронці склали протокол.

Віктор Градівський відмічає, що певні АЗС припинили функціонувати самостійно, завдяки здійсненій роз’яснювальній та профілактичній роботі, спрямованій на запобігання правопорушень щодо вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, що 5 січня у Житомирі також проводили перевірку автозаправних станцій.

Кожен може повідомити про факти діяльності незаконних автозаправних станцій на території Житомирської області на «гарячу лінію» за телефоном (0412) 47-46-33.
Погода, Новости, загрузка...