Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 21 лютого 11:14
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 января 2020, 14:06

У Радомишльському та Коростишівському районах перевіряють діяльність АЗС

Перевірки автозаправних станцій на території Житомирської області тривають. Сьогодні, 6 січня, здійснили аудит АЗС у Коростишівському та Радомишльському районах.

Заступник голови ОДА Віктор Градівський разом із робочою групою здійснили перевірку автозаправних станцій у двох районах області – Коростишівському та Радомишльському. У результаті рейду – в Коростишеві виявили станцію, котра працювала нелегально. На цій незаконній АЗС описали та опечатали обладнання для заправки транспортних засобів, а правоохоронці склали протокол.

Віктор Градівський відмічає, що певні АЗС припинили функціонувати самостійно, завдяки здійсненій роз’яснювальній та профілактичній роботі, спрямованій на запобігання правопорушень щодо вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, що 5 січня у Житомирі також проводили перевірку автозаправних станцій.

Кожен може повідомити про факти діяльності незаконних автозаправних станцій на території Житомирської області на «гарячу лінію» за телефоном (0412) 47-46-33.
Погода, Новости, загрузка...