Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 25 травня 16:24
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 января 2020, 22:28

У Житомирі від грипу померла жінка

Активність грипу та ГРВІ в області, як і в цілому по Україні знаходиться на неепідемічному рівні.

Протягом останніх 4-х тижнів відмічається зниження захворюваності. Так, на першому тижні року в області за медичною допомогою з приводу захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції звернулось 4416 осіб, що на 1250 хворих менше ніж за попередній тиждень, інтенсивний показник 361.7 на 100 тис. населення.

Зниження захворюваності відбулося у всіх вікових групах населення. Захворіло 2991 дитина, що на 922 хворих дітей менше ніж за попередній тиждень. Питома вага хворих дітей становить 67,7% від всіх захворілих. Найвищі показники захворюваності серед дітей до 4-х років – 1960.8 на 100 тис. дітей даної вікової групи. Госпіталізовано 228 хворих, в тому числі 200 дітей – 87,7% від госпіталізованих.

В місті Житомирі захворіло 1344 людини, що на 22% менше ніж за попередній тиждень. Серед хворих 996 дітей – 74,1% від захворілих. Госпіталізовано 110 хворих, в т.ч. 98 дітей.

Протягом останніх двох тижнів в області зареєстровано 8 випадків лабораторно підтвердженого грипу - у мазках із зіву визначено вірус грипу А (H1N1) пандемічний. На жаль, одна хвора в м. Житомирі померла. Хвора надзвичайно пізно звернулась за медичною допомогою та вже була в дуже тяжкому стані, проти грипу не щеплювалась.

В області проти грипу щеплено 2349 осіб з груп ризику, в тому числі за останній тиждень 11 осіб. Найбільшакількість щеплених в м. Житомирі – 292, м.Бердичеві – 241,Коростишівському р-ні – 225, Новоград-Волинському - 192 особи. Жодної людини не щеплено в Коростенському та Ружинському районах.

Серед груп ризику найбільше щеплено медичних працівників – 799 чол., 402 особи з хронічними захворюваннями, 255 дітей до 5 років, та 153 особи, що перебувають у закладах тривалого догляду. Дуже мало щеплено вагітних – лише 10 осіб.

Нагадуємо! При виникненні перших ознак захворювання – не займайтесь самолікуванням, а негайно викликайте лікаря
Погода, Новости, загрузка...