Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 28 лютого 13:17
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 января 2020, 16:34

Понад 4 млн грн надійшло до бюджетів Житомирщини за адміністративні послуги у сфері земельних відносин

Упродовж 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам 612,7 тис. платних та безоплатних адміністративних послуг. У порівнянні з 2018 роком кількість наданих послуг зросла у 2,5 рази.

Переважну більшість адміністративних послуг громадяни отримали на безоплатній основі – 571 386. Найчастіше запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (209 092) та внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (140 002).

За 41 361 платну адмінпослугу землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів Житомирщини 4,1 млн грн. Найбільші надходження отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 3,4 млн грн. Ще 367,9 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.
Погода, Новости, загрузка...