Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 27 лютого 03:00
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 января 2020, 16:46

Поліцейські Житомирщини вилучили з незаконного обігу понад 300 кг наркотиків

Упродовж 2019 року правоохоронці виявили понад 1160 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Серед них – зберігання та продаж заборонених речовин, ліквідація нарколабораторій, викриття наркопритонів, збут сильнодіючих чи отруйних ліків та інші.

- Запобігання та припинення злочинів, пов’язаних із незаконних обігом наркотиків, – один із пріоритетних напрямків діяльності поліції, як на загальнодержавному рівні, так і на теренах Житомирщини, - прокоментував начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй.

Поліцейські області викрили понад чотирьохсот осіб у зберіганні наркотиків та ще майже півтори сотні – в їх продажі, ще близько 70 громадян – вирощували нарковмісні рослини. Крім того, припинено діяльність близько десятка наркопритонів, ліквідовано кілька нарколабораторій та інше.

Наразі понад 420 жителям області вже повідомлено про підозру у відповідних кримінальних провадженнях, а це кожні три із чотирьох розслідуваних злочинах, у томі числі близько семидесяти - наркозбутчикам.

Із незаконного обігу вилучено понад 300 кг наркотичних засобів, що у рази більше ніж у 2018.
Крім того, упродовж року вилучено та накладено арешт на майно і кошти підозрюваних на загальну суму майже півмільйона гривень.
Погода, Новости, загрузка...