Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 січня 01:13
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 января 2020, 15:19

У Житомирі дослідили потреби багатодітних матерів

Відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності під час якого було презентовано дослідження потреб багатодітних матусь м. Житомира, проведеного в рамках проєкту «Житомирська міська ОТГ – територія рівних можливостей», який реалізується за участі управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, ЖОМГО «Паритет» за фінансової підтримки БФ «Український жіночий фонд».

За словами Тарасенко Наталії, голови ради ЖОМГО «Паритет», «участь в опитуванні узяли більше 400 жінок

Аналіз пільг і допомог, які отримують багатодітні сім’ї у м. Житомирі, котрі надаються за рахунок державного та місцевого бюджету, показав, що вони спрямовані виключно на дітей (за винятком виплати при присвоєнні почесного звання «Мати-героїня»).

Майже 90,0% опитаних жінок підпорядковують свої інтереси інтересам дітей або сім'ї.

Дослідження виявило, що найбільшими потребами багатодітних матерів є вільний час для себе (80-90,0%), спілкування (70-80,0%). Такі результати спостережено у всіх вікових категоріях та незалежно від кількості дітей. Актуальною потребою також є професійне навчання (60-70,0%). Проведені фокус-групи серед багатодітних матерів підтвердили результати опитування.

Актуальною також залишається проблема інформування цільової аудиторії про заходи, законодавство, сервіси за допомогою різних каналів комунікації, в тому числі поширення інформації через медіа та соціальні мережі».

Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Людмимла Сікайло зазначила, що «необхідно активніше залучати громадські організації до роботи з цільовою аудиторією «багатодітні матері» шляхом підтримки проєктів виконавчими органами Житомирської міської ради, зокрема управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту. А також внести зміни до міської цільової програми на 2020 рік відповідно до отриманих результатів дослідження потреб цільової аудиторії».
Погода, Новости, загрузка...